Soutěže 2017

Děti:

6.5.2017 Florián Bechyně Mladší

6.5.2017 Florián Bechyně Starší „A“ (3.MÍSTO)(22:  )

6.5.2017 Florián Bechyně Starší „B“

13.5.2017 Jarní kolo Plamen

27.5. 2017 O pohár starosty SDH Oltyně  Mladší    22,31       4.MÍSTO

27.5. 2017 O pohár starosty SDH Oltyně  Starší „A“   22,02   6.MÍSTO

27.5. 2017 O pohár starosty SDH Oltyně  Starší „B“ (1.MÍSTO) ( REKORD 14,79)

27.5. 2017 Okrsková soutěž Libějice   Přípravka 

27.5. 2017 Okrsková soutěž Libějice   Mladší    24,12

27.5. 2017 Okrsková soutěž Libějice Starší „A“  26,26

27.5. 2017 Okrsková soutěž Libějice Starší  „B“   19,31

10.6.2017 O pohár Rybova Lhota „A + B“

17.6.2017 Soutěž Skrýchov mladší

17.6.2017 Soutěž Skrýchov starší „A + B“ 24,89

18.6.2017 O pohár starosty obce Slapy mladší   (1.MÍSTO) ( 20,49) z 20. družstev

18.6.2017 O pohár starosty obce Slapy starší „A“    9.místo 27,40

18.6.2017 O pohár starosty obce Slapy starší „B“  (1.MÍSTO) ( 16,33) z 13. družstev

15.7.2017 O pohár starostky městyse Malšice mladší  „D“

15.7.2017 O pohár starostky městyse Malšice starší „A“ (18,01)

15.7.2017 O pohár starostky městyse Malšice „B“ (3.MÍSTO)(16,45)

5.8.2017 O pohár starosty obce Lom mladší      (3. MÍSTO)( 22,35) 

5.8.2017 O pohár starosty obce Lom starší „A“   (3. MÍSTO)( 17,89)                                                                                 

5.8.2017 O pohár starosty obce Lom starší „B“  (2. MÍSTO)( 16,01) 

3.9.2017 Soutěž Želeč  starší D

9.9.2017 O pohár starosty města Tábora mladší (1.MÍSTO)(18:94) z 18. družstev

9.9.2017 O pohár starosty města Tábora starší „A“ (5.MÍSTO)(18:  )

9.9.2017 O pohár starosty města Tábora starší „B“  (2.MÍSTO)(15:33) z 14. družstev

16.9.2017 Memoriál Josefa Žahoura Veselí nad Lužnicí mladší 21:91 5.MÍSTO

16.9.2017 Memoriál Josefa Žahoura Veselí nad Lužnicí starší „B“  (3. MÍSTO)(14:90)

23.9.2017  O pohár obce Ústrašice mladší     (3.místo)(20:20)

23.9.2017  O pohár obce Ústrašice starší  A    (3.místo)(17:58)

23.9.2017  O pohár obce Ústrašice starší B   (19:64)